İçeriğe Atla Menüye Atla
T.C. Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı
Arama

Tunus İçişleri Bakanı Başkanlığımızda 25 Nisan 2012

Tunus İçişleri Bakanı Sayın Ali LAARAYEDH ve beraberindeki heyet, Tunus’un Türkiye Büyükelçisi El Hac GLEY ve Dışişleri Bakanlığı AB ve Dış İlişkiler Daire Başkan Yardımcısı Mehmet ŞAHİN ile birlikte başkanlığımızı ziyaret etti.
25 Nisan 2012 Çarşamba günü gerçekleşen ziyarette Sayın Bakan LAARAYEDH’i Başkan Yardımcımız Mehmet Sinan YILDIZ Başkanlık Makamında ağırladı. Olumlu dileklerin belirtildiği görüşmede Sayın Bakan Ali LAARAYEDH kurumumuzda bulunmaktan ve kendilerine gösterilen misafirperverlikten duyduğu memnuniyeti belirterek Başkanlığımız ile her türlü işbirliğine hazır olduklarını kaydetti. Başkan Yardımcımız Mehmet Sinan YILDIZ ise Tunus’un her zaman yanında olduklarını, işbirliğinin ve desteğin artarak devam edeceğini belirtti. Günün anısına karşılıklı olarak sunulan hediyelerin ardından Başkanlığımız toplantı salonuna geçildi.
Başkan Yardımcımız ve Daire Başkanlarımızın da hazır bulunduğu toplantıda Sayın Bakan ve beraberindeki heyete Başkanlığımız Planlama ve Zarar Azaltma Dairesi Başkanı Turan ERKOÇ ve Dış İlişkiler Koordinatörlüğü’nden AFAD Uzman Yardımcısı Neşe YENER Başkanlığımızı ve faaliyetlerini tanıtıcı birer sunum yaptılar.
İşbirliğinin güçlenerek devam etmesi temennilerinin ardından Sayın Bakan ve beraberindeki heyet Başkanlığımızdan ayrıldı.
İlgili Haberler